Menu witryny

Dołącz do nas na Facebook'u

Polecane linki

 


Portal Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji, Powered by Joomla! Joomla 2.5 Templates by SiteGround
Portal Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty PDF Drukuj Email
wtorek, 15 maja 2012 08:49

W postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na: ”Dostawy sprzętu, oprogramowania i usług niezbędnych do utworzenia i funkcjonowania Regionalnej Platformy Usług Publicznych oraz wykonanie niezbędnych robót budowlanych związanych z dostosowaniem pomieszczeń na węzły przetwarzania danych w ramach projektu Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji” oferta złożona przez wykonawcę Asseco Poland S.A. została wybrana jako najkorzystniejsza.

Informacja zamieszczona na BIP o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 
Konkursy w ramach projektu PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lutego 2012 10:04

Uprzejmie informujemy, że materiały zakupione na cele promocyjne projektu przekazywane bedą mieszkańcom województwa lubelskiego jako nagrody w konkursach organizowanych przez Partnerów projektu. W planie przewidziane są dwa rodzaje konkursów: konkurs plastyczny dla szkół na stworzenie plakatu związanego z tematyką projektu oraz konkurs wiedzy o projekcie oraz unii europejskiej, do zorganizowania na imprezach plenerowych lub innych spotkaniach z mieszkańcami. Regulaminy oraz formularze niezbędne do organizacji i uczestnictwa znajdują się do pobrania na naszej stronie www.wrotalubelszczyzny.eu  Poleć znajomym   w zakładce "konkursy".

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w konkursach organizowanych w okolicy a wszystkich Partnerów do organizacji konkursów na swoim terenie.

 
Odbiór IV Grupy Hotspotów PDF Drukuj Email
czwartek, 02 lutego 2012 13:11

Mamy przyjemność poinformować iż w dniu dzisiejszym Wykonawca odpowiedzialny za stworzenie sieci punktów publicznego dostępu do Internetu bezprzewodowego, zgłosił gotowość do odbioru IV Grupy punktów HotSpot o łącznej ilości 72 (do tej chwili na terenie województwa lubelskiego działa już 175 takich punktów zrealizowanych w ramach projektu).

Więcej…
 
Zakończenie prac dotyczących rozbudowy sieci LAN w 47 lokalizacjach Partnerów Projektu PDF Drukuj Email
czwartek, 15 grudnia 2011 14:44

Mamy przyjemność poinformować iż w dniu dzisiejszym zakończyły się prace nad rozbudowa sieci LAN w 47 lokalizacjach Partnerów Projektu. Łączna długość wybudowanej sieci LAN to 104 km.
W ramach tej inwestycji wybudowano 1414 punktów logicznych.

 
Zakończienie dostaw zestawów komputerowych, komputerów przenośnych oraz podpisów elektronicznych PDF Drukuj Email
wtorek, 06 grudnia 2011 16:33

W dniu dzisiejszym zakończone zostały dostawy zestawów komputerowych, komputerów przenośnych oraz podpisów elektronicznych, zakupionych w ramach postepowania na dostawę sprzętu komputerowego, w tym komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem biurowym i antywirusowym, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych, oprogramowania OCR oraz zestawów do podpisu elektronicznego.

 
Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu „Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji” PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2011 18:33

Mamy przyjemność poinformować iż w dniu dzisiejszym podpisana została umowa o dofinansowanie projektu „Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji”. Wartość projektu opiewa na 44 587 389,80 zł, kwota dofinansowania to 37 898431,33 zł.

 
Odbiór końcowy punktów HotSpot PDF Drukuj Email
czwartek, 02 lutego 2012 14:33

Mamy przyjemność poinformować iż w dniu dzisiejszym Wykonawca odpowiedzialny za stworzenie sieci punktów publicznego dostępu do Internetu bezprzewodowego, zgłosił gotowość do odbioru końcowego punktów HotSpot o łącznej ilości 175.

Więcej…
 
Odbiór III Grupy Hotspotów PDF Drukuj Email
wtorek, 27 grudnia 2011 15:12

Mamy przyjemność poinformować iż w dniu dzisiejszym Wykonawca odpowiedzialny za stworzenie sieci punktów publicznego dostępu do Internetu bezprzewodowego, zgłosił gotowość do odbioru III Grupy punktów HotSpot o łącznej ilości 34 (do tej chwili na terenie województwa lubelskiego działa już 103 takich punktów zrealizowanych w ramach projektu).

 

Więcej…
 
Zakończenie dostaw urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów oraz oprogramowania OCR PDF Drukuj Email
wtorek, 06 grudnia 2011 18:45

W dniu dzisiejszym zakończone zostały dostawy urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów oraz oprogramowania OCR, zakupionych w ramach postepowania na dostawę sprzętu komputerowego, w tym komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem biurowym i antywirusowym, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych, oprogramowania OCR oraz zestawów do podpisu elektronicznego.

 
Rozdanie podpisów elektronicznych PDF Drukuj Email
czwartek, 24 listopada 2011 17:15

W dniu dzisiejszym rozdane zostały podpisy elektroniczne pracownikom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie zakupione w ramach Projektu "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji".

Łącznie w ramach projektu zakupiono 319 podpisów elektronicznych, które zostałe przekazane pracownikom Partnerów Projektu.

 

Więcej…
 
Odbiór II Grupy Hotspotów PDF Drukuj Email
czwartek, 22 września 2011 14:28

Mamy przyjemność poinformować iż w dniu dzisiejszym Wykonawca odpowiedzialny za stworzenie sieci punktów publicznego dostępu do Internetu bezprzewodowego, zgłosił gotowość do odbioru II Grupy punktów HotSpot o łącznej ilości 28 (do tej chwili na terenie województwa lubelskiego działa już 69 takich punktów zrealizowanych w ramach projektu).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2